Pozvěte se na rande

Koktejlové menu

Nové koktejlové menu, které již tradičně nabízí 21 drinků, navržených a namíchaných tak, aby si vaše 21 gramová duše přišla na své.


Nejoblíbenější drinky naleznete v kategorii Best of the best, ale pokud toužíte po něčem pikantnějším či vášnivějším, nebojte se zabrousit mezi zcela nové koktejly, které nesou vypovídající název Sedm hříchů. Krev v žilách vám zaručeně rozproudí správně namíchaná Zloba, Lakota, Smilstvo, Závist, Obžerství, Lenost i Pýcha! Pokud chcete z Prologu odcházet s „čistou“ hlavou, nechte si připravit drink z našich specials - sezónních a nealkoholických nápojů. Právě v této kategorii naleznete tři nealkoholické koncepty, které exkluzivně pro Prolog vymyslel Achim Šipl - světový šampion v přípravě nealkoholických koktejlů.

Smilstvo

Smyslný drink, který jednoznačně osloví jak dámy, pro něž je rafinovaným módním doplňkem, tak i pány, kteří se nebojí být přistiženi in flagranti.

Objevit další koktejly

Výjimečné místo


Nejen pro výjimečné okamžiky.


Našim cílem je rozmazlit vás ve všech směrech, a to přístupem nejen našich barmanů, kteří se pro vás stanou přáteli, co rozumí vaší duši, chutím i náladám, ale i jedinečným interiérem a lahodným menu plným výjimečných drinků a luxusních pokrmů.

Nápoje

Koktejly pro vás namícháme výhradně z netradičních a exkluzivních ingrediencí. Vybírat můžete z 21 originálních drinků, které pro vás připravíme nevšedními způsoby. Naše nabídka vín je pečlivě sestavena tak, aby výrazně převažovala standard i těch nejlepších podniků, které jste doteď měli možnost poznat. V neposlední řadě nabízíme i exkluzivní destiláty jako například nový ročník rumu Diplomatico Vintage 2001.

Jídlo

Dobré pití jde u nás ruku v ruce s moderní mezinárodní kuchyní a pokrmy jsou složeny pouze z nejkvalitnějších surovin. Na menu nechybí kaviár, ústřice, které jsou lahodným předkrmem před specialitami, jako například grilované foie gras, tuňák s krémovým rissotem, tagliatelle s mořskými plody, hovězí steak a další. Všechny tyto dobroty si můžete objednat i v pozdějších hodinách než jen před půlnocí.

Interiér

Není náhodou, že bar PROLOG získal podnázev The Exceptional Cocktail Bar – je totiž výjimečným místem nejen pro výjimečné okamžiky. Interiéru dominuje černá žula, americký ořech a zlatá mosaz a je inspirován bary z třicátých let minulého století. Pro tento styl Art Deco je charakteristické využití kvalitních materiálů a jejich náročné zpracování v jednoduchých liniích. Pro dosažení správné atmosféry je u nás důležitá práce se světlem.

Nahlédněte k nám


Kontakt


Buďme v kontaktu. Jsme zde pro vás.

+420 775 005 007

 • Pondělí
  14:00 - 2:00
 • Úterý
  14:00 - 2:00
 • Středa
  14:00 - 2:00
 • Čtvrtek
  14:00 - 2:00
 • Pátek
  14:00 - 2:00+
 • Sobota
  14:00 - 2:00+
 • Neděle
  14:00 - 2:00
 • +420 775 005 007
 • Nádražní 57/108, Praha 5
 • Dnes otevřeno do 2:00+