Pozvěte se na rande

Koktejlové menu

Naší alfou a omegou je důraz na člověka a na jeho duši, která dle poznatků váží 21 gramů. Nejen proto v našem koktejlovém menu najdete 21 exkluzivních koktejlů, se kterými budeme vaši duši rozmazlovat.


Občas je třeba se umět odměnit, jindy je lákavé zažít něco nového.
A o víkendu to platí dvojnásob.

Poznejte japonskou whisky, která je na počátku 21. století světovým trendem. Připravte si chuťové buňky, namícháme vám koktejl z Nikka from the Barrel, meruňkové marmelády, citrónové šťávy a domácího N.I.K.K.A. sirupu.

Zažijte koktejl "21st".

Objevit další koktejly

Výjimečné místo


Nejen pro výjimečné okamžiky.


Našim cílem je rozmazlit vás ve všech směrech, a to přístupem nejen našich barmanů, kteří se pro vás stanou přáteli, co rozumí vaší duši, chutím i náladám, ale i jedinečným interiérem a lahodným menu plným výjimečných drinků a luxusních pokrmů.

Nápoje

Koktejly pro vás namícháme výhradně z netradičních a exkluzivních ingrediencí. Vybírat můžete z 21 originálních drinků, které pro vás připravíme nevšedními způsoby. Naše nabídka vín je pečlivě sestavena tak, aby výrazně převažovala standard i těch nejlepších podniků, které jste doteď měli možnost poznat. V neposlední řadě nabízíme i exkluzivní destiláty jako například nový ročník rumu Diplomatico Vintage 2001.

Jídlo

Dobré pití jde u nás ruku v ruce s moderní mezinárodní kuchyní a pokrmy jsou složeny pouze z nejkvalitnějších surovin. Na menu nechybí kaviár, ústřice nebo terinka z foie gras, které jsou lahodným předkrmem před specialitami, jako například jehněčí hřbet s bramborovou gratinkou nebo hovězí burger s plátkem zlata a domácími hranolky. Všechny tyto dobroty si můžete objednat i v pozdějších hodinách než jen před půlnocí.

Interiér

Prolog je inspirován bary z třicátých let minulého století. Interiéru ve stylu Art Deco dominuje černá žula, americký ořech a zlatá mosaz. Další ingredience, bez které by nefungoval život, je světlo. Světlem tvoříme atmosféru a přenášíme bar do současnosti. Stropní zlaté sufity dodávají třpyt sklu. Sklo, dnes nejlepší české řemeslo, zastupuje firma, která světlo miluje, firma Lasvit s křišťálovou stěnou na podkladu z plátkového zlata.

Nahlédněte k nám


Kontakt


Buďme v kontaktu. Jsme zde pro vás.

+420 775 005 007

 • Pondělí
  14:00 - 2:00
 • Úterý
  14:00 - 2:00
 • Středa
  14:00 - 2:00
 • Čtvrtek
  14:00 - 2:00
 • Pátek
  14:00 - 2:00+
 • Sobota
  14:00 - 2:00+
 • Neděle
  14:00 - 2:00
 • +420 775 005 007
 • Nádražní 57/108, Praha 5
 • Dnes otevřeno od 14:00